1regjistrimi xBet - Si të regjistrohem në basteve sportive vend në Negeria?
Uncategorized

1regjistrimi xBet – Si të regjistroheni në faqen e basteve sportive në Nigeri?

HAPNI DHE REGJISTRONI LLOGARIN 1XBET NGA Nigeria

1xbet Bonus 130 $

Në faqen, ju do të përballën me “regjistrim” seksioni shpejt. Ju mund të regjistroheni menjëherë duke përdorur një nga dy metodat (One-click, ose me një numër telefoni), ose thjesht të lundruar në panelin e sipërm të djathtë të faqes, dhe klikoni butonin e gjelbër në panelin e lartë të internetit që thotë “regjistrim”

Si të Regjistrohuni dhe pretendojnë bonus tuaj 1XBET

1xBet Regjistrimi

Regjistrimi në 1XBET është shumë e thjeshtë. Ulje në faqen kryesore, ekziston një formë e regjistrimit në të drejtën tuaj që ju lejon të regjistrohen në dy mënyra; Regjistrimi shpejtë dhe regjistrimi nëpërmjet numrit të telefonit. ose, klikuar mbi “regjistrim” button në këndin e sipërm të djathtë të faqes së internetit të çon në një pop-up që ofron 4 Opsionet e regjistrimit duke përfshirë 2 u përmend më herët. Ky është procesi i përfshirë sipas metodës së regjistrimit

1xBet Një Kliko Regjistrimi

Zgjidhni vendin tuaj (në këtë rast Nigeri)
Zgjidh monedhën tuaj (Në këtë rast Naira)
Klikoni butonin Regjistrohu

Welcome Bonus
kopje!

Popup tjetër që shfaqet tregon numrin tuaj të llogarisë dhe fjalëkalimin. Nuk është një opsion për të shpëtuar faqe si një imazh, dërgoni detajet e llogarisë tuaj që është krijuar vetëm si një email ose të ruajtur si një skedar. Këto detaje të reja pastaj mund të përdoret për të hyrë në llogarinë tuaj dhe të redaktoni profilin tuaj më vonë. Ju tani mund të ruani fonde dhe të fillojnë të bast.

Numri i telefonit 1xBet regjistrimit

1xBet Regjistrimi

Futni numrin tuaj të telefonit Nigerian në fushën numrin e telefonit
Gjithashtu zgjidhni monedhën tuaj (Në këtë rast Naira)
Shkruani kodin Promo
Kliko Regjistrohuni dhe vazhdojnë butonin në pikën ku ju kursyer fonde dhe të fillojnë të bast

1Regjistrimi xBet nëpërmjet Email

1xBet Regjistrimi

Futni numrin tuaj të telefonit Nigerian në fushën numrin e telefonit
Zgjidh monedhën tuaj (Në këtë rast Naira)
Krijo një fjalëkalim dhe të përsëritur fjalëkalimin në fushën e duhur për të konfirmuar të vërtetën
Shkruani email tuaj në fushën email
Plotësoni në emrin e familjes së parë emrin tuaj në fushën e duhur
Shkruani kodin Promo
Klikoni butonin reCAPTCHA ta konfirmoj që ju nuk e spam dhe pastaj kliko butonin Regjistrohu.
Kontrolloni email tuaj pastaj klikoni butonin ose lidhjen në letrën e aktivizimit për të aktivizuar dhe të drejtuar llogarinë tuaj.

1xBet Regjistrimi përmes rrjeteve sociale

Kliko në butonin e mediave sociale nga rrjeti doni të regjistroheni

Sigurohuni që ju të hyjë në llogari mediat sociale që ju doni të regjistroheni

Kliko çdo butonin ose lidhjen me rrjetet e mediave sociale që kërkojnë leje për të 1XBET

1xBet App

1xBet Regjistrimi

Ja ku eshte. Ju jeni bërë me regjistrimin. Ju mund të vazhdojë për të financuar llogarinë tuaj tani. Për të pretendojnë bonus tuaj, të gjithë ju duhet të bëni është të bëjë një depozitë. Seksioni tjetër shpjegon kërkesat.

Ju do të përballeni me një panel regjistrimi katërpalësh. Ne do t'ju çojmë hap pas hapi në katër mënyra të ndryshme për t'u regjistruar në 1XBET. Ju mund të vizitoni faqen e internetit këtu.

Si për të depozituar fonde në llogarinë tuaj Nigeria 1XBET

Tani që ju e dini bonuse dhe kërkesat, është koha për të depozituar fonde në llogarinë tuaj dhe të ketë filluar. Ka disa metoda që ju mund të përdorni për të bërë pagesat / të financuar llogarinë tuaj. Ju mund të depozitave duke përdorur kartat bankare, e-kuletat, sistemet e pagesave, internet banking, kartat me parapagesë, cryptocurrency, dhe sende lojë.

1xBet code promo 130 $

1XBET bën një punë të mirë e rekomanduar që opsionet që ju duhet të përdorni për të depozituar fonde në llogarinë tuaj kështu që ju nuk janë të hutuar me numrin e opsioneve.

Kod promovues: 1x_107498
Bonus: 200%

Kategoria e internet banking është ndoshta ajo që normalisht ju bëni nëse ju keni bërë disa transaksione online në të kaluarën. Per kete arsye, ajo është e rekomanduar që ju të zgjidhni një nga opsionet e internet banking nga disa banka në dispozicion. Çfarë është në dispozicion tani për tani është:

GTBank
FCMB
Zenith Bank
Skye Bank
PROVIDUS Bank
Visa dhe MasterCard mund të përdoret gjithashtu për të bërë depozita. Kjo është nën kategorinë e Kartës Bankare
Bet Kategoria Ju mund të vendos baste

Këtu është një përmbledhje e shkurtër e kategorive kryesore të basteve në dispozicion për ju për të vënë baste kur ju regjistroheni për 1XBET Nigeri.

1xBet Sports

1xBet Nigeria

Siç pritej, ju mund të vendosni baste në ngjarjet sportive në 1XBET. Ka pothuajse 100 llojet e sporteve që ju mund të bast duke përdorur platformën. Nga futbolli në bilardo, çfarëdo sport ju mund të mendoni është diskutuar mjaft shumë.

Sports Virtual

Për ata që duan për të marrë rezultate të menjëhershme për baste e tyre, Lajm i mirë është 1XBET ofron botërore standarde sportive virtuale për ju që të bast në mënyrë që ju mund të vendosni baste dhe për të marrë rezultate në asnjë kohë.

1Jeta xBet

Nëse ju pëlqen të prisni për lojë për të filluar kështu që ju mund të analizuar formën dhe pamjen para mbledhjes së parave, ju do të shihni se çfarë ky tregtari ofron është bërë mirë

vend i caktuar

1xBet code promo 130 $

Kjo kategori bast ka një shumëllojshmëri e lojrave të ofruara nga pothuajse 70 zhvilluesve dhe llogaritjet software. Loja slot ju jep mundësi për të luajtur për të lira vetëm për të parë se si lojë veprat. Nëse ju doni të vendosni një bast, ju duhet të zgjidhni opsionin lojë. Shumica e lojrave slot mund të luhet në celular dhe ikona telefoni shfaqet në krah të tablo për të treguar këtë.

Kazino drejtpërdrejtë

Ashtu si çdo vend tjetër bast, ju keni një shumëllojshmëri të Kazino Lojërat drejtpërdrejtë të Luaj. Nga blendë për ruletë në Poker, çdo gjë është e përfshirë.

1XBET lojë

Kjo është vetëm një koleksion e lojrave nga kategori të ndryshme të zhvilluara për të dhe ekskluzive për platforma basteve. Games këtu shkojnë nga sportet virtuale të kazinove, lojërat slot, lojëra kaq të çuditshme të lartë, lojra bordit, dhe me shume.

Rreth Kompanisë 1XBET

1regjistrimi xBet - Si të regjistrohem në basteve sportive vend në Negeria?

1xBet Regjistrimi

1XBET është një bastavënës që u shfaq në 2011. Adresa është Dr. M. J. Hugenholtzweg Z / N Building UTS, Curacao, Netherlands Antilles. Kompania ka një bazë të lartë lojtar në Evropë, por ka zgjeruar kohët e fundit operacionet e saj në Nigeri. Ky bast është i njohur për ofrimin e mundësive të larta basteve.

1 mendimi në “Regjistrimi 1xBet – Si të regjistroheni në faqen e basteve sportive në Nigeri?”

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *